İK POLİTİKASI

"ÖNCE İNSAN"

İnsan Kaynakları Politikamız; kurumumuzun ve çalışanlarımızın hedeflerini bütünleştirip, işletmenin işgücünden en etkin şekilde yararlanmasını sağlayarak, işe en uygun adayları istihdam ederek "kusursuz hizmet, yüksek kalite" gayesine emin adımlarla ilerlemekteyiz. En değerli kaynağımız "önce insan" bilinciyle bütün İK süreçlerinde, bu anlayıştan hareketle örgütsel hedeflere varmaktır. İşe alım sürecinde amacımız doğru kişileri doğru işe yerleştirmektir. İşe alınacak adaylardan; kurum kültürüne ve değerlerine önem vermeleri, takım çalışmasına yatkın olmaları beklenmektedir.

EĞİTİM ve GELİŞİM

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi olarak; - Çalışanların sürekli gelişimi ve potansiyellerini gerçekleştirmeleri için gelişim ortamı ve fırsatı yaratmak - Sürekli gelişimi günlük iş hayatımızın bir parçası haline getirerek, öğrenen organizasyonlara örnek olma yolunda ilerlemekteyiz.

ÜCRET ve EK OLANAKLAR

Ücret: Çalışanlarımıza brüt ücret üzerinden ödeme yapılmaktadır. Mesleki tecrübe ve sektör skalaları dikkate alınarak adil ücret politikası benimsenmektedir.

Sağlık İndirimi: Kurum çalışanlarımız ve birinci derece yakınları özel indirimlerle sağlık hizmetinden faydalanmaktadır.

Lojman: Şehir dışından gelip ikamet imkanı olmayan çalışanlarımıza hastanemize yakın mahallerde konaklama imkanı sunulmaktadır.

İzin: 4857 sayılı İş Kanunu?nda öngörülen maddelere istinaden; Personelimize çeşitli durumlarda kullanılmak üzere mazeret, ölüm, evlilik, doğum izni verilmektedir. Yıllık ücretli izinlerimiz ise; kıdemi 1 yıldan 5 yıla kadar (beşinci yıl dahil) olanlar için 14 iş günü, 5 yıldan fazla olanlar için 20 iş günü, 15 yıl ve daha fazla olanlar için 26 iş günüdür.

Anlaşmalı Kurumlar

nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn
nn

Akademi l Sosyal

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

İletişim

Ücretsiz Randevu Hatları
  • TEL1: (0 342) 335 68 68
  • FAKS: (0 342) 336 3 342
  • Email: info@ozelakademi.net
  • Binevler Mah. Üniversite Bulvarı No:160 Şahinbey / GAZİANTEP